DongVin

6. října 2013 v 10:00 | Sunji |  Povidky
Zdravím všechny,tak je tady další jednorázovka,
tentokrát na můj oblibený pár. Snad se vám povídka bude líbít :333


Skupina: U-kiss
Pár: DongVin
Autor: Sunji
Název: Návrat domů.Konečně po týdnu se Kevča vrátí z dovolené na které byl s rodiči a jeho sestrou. Hned jak vpadne do dormu si zanese kufry do pokoje, ve kterém bydlí s Donghem. Otevře dveře a tam ho zpozoruje, jak sladce spinká. Položí zavazadla na podlahu, potom za sebou zavře dveře a zamkne, aby je nikdo z členů nerušil. Přijde k posteli a posadí se na ni.
"Lásko jsem doma!" Usměje se na Dongha, ručkou mu prohrábne vlásky a sladce políbí na čelíčko. Dongho se začne probouzet, když uslyší Kevinův hlásek a ucítí sladký dotek rtů na čele. Otře si svá rozespalá očka a pak se podívá na Kevču, který ho svým roztomilým výrazem sleduje. Natáhne k němu ručky a začne ho k sobě tisknout.
"Oppa, víš, jak jsi mi moc chyběl?..Slib mi, že už mi nezmizneš." Drží si ho u sebe a nechce pustit. Kevin se usměje a začne ho taky objímat.
"Neboj, už neuteču nikam bez tebe..Moc jsi mi chyběl mazlíčku můj." Poví milým hláskem a vlepí Donghovi sladký polibek na rtíky.
Dongho přestane mluvit. Je celý v tranzu z toho polibku. Po týdnu cítí zase ty krásně sladké Kevinové rtíky jak se dotýkají těch jeho. Kevin se odtáhne a pak si jazýčkem sjede svoje rty.
"Mmm, tak přesně toto mi chybělo." Podívá se úchylně na Dongha a skousne si spodní ret. Ten je však pořád v tranzu, protože ví, co teď přijde.
"Oppa, myslíš, že je teď na to vhodná chvíle?..Chci říct, co když nám tu někdo vleze nebo tak." Trošku vyděšeně se podívá na Kevču..
"Neboj, nikdo se sem nedostane protože jsem zamkl...A už pššt." Usměje se Kevin, rychle vysvleče Donghovi tričko a pak si začne jazýčkem opečovávat jeho hrudník.
"Achhh," zasténa tiše Dongho a zaryje se ručkama do prostěradla. Kevin se usměje a dál pokračuje.
Začne si dělat cestičku k jeho bradavce, kterou jemně skousne a potom začne lízat. Po chvilce se přesune k druhé a začne ji taky uspokojovat. Ručkou sjede Donghovi k rozkroku, který přes trenky jemně dráždí a hraje si s ním.
"Kev..." Ozve se sladké zasténání z Donghových úst. Kevin se usměje a potom se dál věnuje svojí práci. Pomalounku začne sjíždět hlavičkou z Donghové bradavky. Zastaví se u pupíku, který začne zevnitř olizovat. Něžnými pohyby jazýčkem si s ním hraje. Přestane mu ručkou dráždit rozkrok a zajede pod trenky. Uchopí jeho úd do ruky, který začne jemně sjíždět. Chvíli si s ním tak pohrává a pak Donghovi vysvleče konečně i trenky. Přestane mu lízat pupík, sjede hlavou k penisu a začne kroužit jazýčkem kolem špičky. Z Dongha se ozývá jen tiché sténání. Kevin pootevře víc pusinku a pohltí Donghův penis do hrdla. Začne pomalu pracovat a sjíždět hlavou nahoru a dolu. Dongho zakloní hlavičku a vzdychne. Kevin nepřestává a začne zrychlovat tempo..
"Už to nevydržím." Vykřikne Dongho a po chvílí se Kevinovi udělá do pusy.
"Promiň." Omluví se a podívá smutně na Kevču, ten vytáhne penis z pusy a usměje se na Dongha.
"Neomlouvej se... Ty za to nemůžeš." Řekne sladce a pak slíže všechno sperma..
"Ale mě to štve." Poví Dongho a nafoukne pusinku.
"Mimochodem já sem tu nahý a uspokojovaný a ty jsi oblečený a nic jsi nezažil... Tak to teda ne." Usměje se, potom si úchylně prohlédne Kevina a překulí ho pod sebe...
"Tak teď si zahraju na semého já." Podívá se na Kevču, sundá mu tričko a hned i kalhoty s trenkami, aby byl taky nahý a on si ho mohl celého vychutnat.
Kevin je celý v šoku, když zpozoruje Dongha.
"Tak se ukaž, miláčku." Poví dráždívým hláskem a zavrtí se pod ním. Dongho se usměje, zuřivě se zaboří Kevinovi do jeho rtíku a líbá je. Zavře očka a vychutnává si ho. Po chvilce se od něho odtáhne, hlavou mu sjede k penisu a hned ho pohltí do sebe. Kevin ucítí ty krásné doteky, jak dráždí jeho rozkrok a naběhne mu husí kůže po celém těle. Je to poprvé, co ho uspokojuje i Dongho. Chvíli se chvěje, ale pak se pohodlně položí a vychutnává si to. Dongho přidává na maximum a nepřestává.
"Achhhhh miluju tě." Špitne Kevin jemným hláskem a dál si to vychutnává.
Dongho jede pořád v tempu. Ještě chvíli pracuje a pak ho vytáhne z hrdla.
"Oppa, já už nemůžu a ty ještě nejsi." Smutně se podívá Kevinovi do tváře.
"Neomlouvej se, to vůbec nevadí, aspoň jsi to zkusil taky." Poví s úsměvem,nakloní se k Donghovi a pevně ho k sobě natiskne do náruče. Prohrábne mu vlásky a polibky začne sjíždět Donghovi krček.
"Ne, přestaň to lechtá!" Vykřikne Dongho a začne se smát. Kevin přestane.
"To je dobře, to sem právě chtěl... Přece vím, kde jsi nejvíce lechtivý." Zákeřně se začne chychotat.
"Tsss, neštvi mě nebo to schytáš."
"JOOO? A jak?" Podívá se na Dongha a pevně ho obejme.
"Chceš to vidět?... Koleduješ si o to." Vysmátě ho Dongho sleduje.
"Rači neee." Směje se Kevin, pustí Dongha z náruče a povalí se pod peřinu. Kousek odkryje a ručkou naznačí, ať se k němu přitulí.
"Pojď, lásko, půjdeme už spinkat a zítra tě vezmu do zábavního parku." Když uslyší Dongho slovo zábavní park, rozzáří se mu očka.
"Juu, tak to už se těším." Přitulí se ke Kevinovi, ten si ho okamžitě pevně zakryje, ať mu nezmrzne, natiskne ho na sebe a pevně sevře ručkama.
"To sem rád ,tak dobrou noc miláčku."

"Dobrou noc."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 7. října 2013 v 17:05 | Reagovat

tak to je prostě ňuňu!! x33
ale já si ty dva spolu prostě nedovedu představit.. >< :D nějak mi spolu nejdou.. :D Kevina mám radši s Eliem a Dongha s Hyunem.. :D

2 k-pop-is-our-world k-pop-is-our-world | 7. října 2013 v 17:48 | Reagovat

jooo Hyuniho mám s Donghem nejraději taky,ale prostě poslední dobou mám úchylku na DongVin :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.