Badeul

18. srpna 2013 v 21:48 | Sunji |  Povidky

Název: Navždy tě miluju
Autor : Sunji
Betaread: Namikaze Sadako
Pár: BaDeul


"Au," zařval Baro, když se praštil hlavou o skříň. Když to Sandeul uslyšel, rychle běžel za ním do onoho pokoje.
"Co se stalo?" vylekaně tam vpadl.
"Nic, jenom sem se bouchl do hlavy, když jsem chtěl vytáhnout dárek, co mám pro tebe schovaný," usmál se.
"Dárek?" zeptal zvědavě Deulie.
"Ano, dárek," mrknul očkem Baro. Konečně ho vytáhl ze skříně, zvedl se s podlahy, přišel k němu, dal mu ho do ruky a něžně ho políbil. Když ucítil jeho hladké rty, zčervenal. Po chvilce se Baro odtáhl. "Umm, co to mělo znamenat?" sledoval ho Deulie trošku nechápavě.
" Ehm, už dlouho se ti k něčemu chci přiznat," podíval se mu vážně Baro do očí.
"A k čemu?" nechápe Sandeul, co se děje a jenom ho dál sleduje.
"Už dlouho tě miluju. Celou dobu jsem se snažil vzít odvahu, abych ti to konečně mohl říct."
" To jako fakt?" pípne Deulie a zčervenal jak rajče.
"Jo a pochopím, když to bude jednostranné. Co už nadělám, ale prostě jsem ti to musel říct, nevydržím to. Jenom když se mě dotkneš, tak celý hořím a začne mi silně bít srdce. Jestli tohle není láska ták už nevím," nevydržel ty emoce v sobě, otočil se, rychle skočil na postel a schoval se pod peřinu. Sandeul byl pořád udivený ze slov, které vypustil Baro z úst, ale byl rád, že se mu k tomu přiznal, protože to cítil stejně. Užuž mu to chtěl taky říct, ale neměl odvahu. Když ho viděl, jak se před ním schovává,přišel k postelí, posadil se na ni a pohladil peřinu, pod kterou byl schovaný.
"Já bych se ti taky k něčemu chtěl přiznat," špitne.
"A k čemu?" ozve se roztomilý hlásek zpod peřiny.
"Abych řekl pravdu, taky už tě dlouho miluju a taky jsem neměl odvahu se přiznat. Nikdy bych netušil, že to cítíš stejně," vyhrkl Sandeul a ručkou odkryl peřinu, pod kterou se před ním schovávala jeho láska.
"Já nevím co říct, myslíš to vážně?" zmateně kouká na Deulieho.
"Ano, myslím, a jestli mi nevěříš, tak tady máš důkaz," nakloní se nad něho a začne ho sladce líbat. Jeho rty byly sladké a vlhké, Baro samozřejmě neodolal těm krásným polibkům, zaryl se Deuliemu nehtíky jemně do zad a zkoušel přidávat jazyk.
Když Deulie cítil, jak se mu Baro snažil dostat jazykem do úst, tak jemně pootevřel pusinku a začal mu tyto polibky oplácet. Po chvílí se Deulie odtáhnul.
"Něco špatně?" pozoroval ho Baro.
"Ne ne ale raději zamknu, aby nás někdo nerušil," usmál se Sandeul.
Jo to je dobrý nápad," zasmál se šťastně Baro. Deulie rychle teda odběhl ke dveřím, zamkl a hned zamířil zpět do postele za ním a pokračoval ve sladkých polibcích. Po chvilce mu začal ručkou sjíždět pod tričko a hladit mu bradavky. Když Baro cítil sladké doteky na jeho hrudí, jemně vzdychl.
"Chci to s tebou Deulie," špitl. Na to se Deul jen usmál.
"Já s tebou taky," odpověděl a začal mu sundávat tričko. Když mu ho konečně svlékl, začal jej všude po hrudi líbat a ručkama mu začal rozepínat zip od kalhot. Když mu je konečně sundal, jeho ručka zajela pod trenky a začala si hrát s jeho penisem. Sandeul ho ale dál líbal na hrudi. Po chvíli, když viděl jak je Baro čím dál víc vzrušený, což byl i on sám, sundal mu kalhoty, hlavičkou sjel k jeho trenkám, které taky byly brzy pryč, jazýčkem si olízl rty a ještě si jemně naslinil prsty.
Pohltil do pusy jeho penis a třel ho nahoru a dolů a jemně nasliněným prstem mu začal vnikat do otvoru. Měl tak krásný zadeček.
"Ach už tě chci v sobě," vzdychl Baro,když ten prst ucítil. Trošku ho to zabolelo, ale po chvilce ho zaplavily příjemné pocity a jenom si užíval. Sandeul se na to usmál a pomalounku začal vnikat více prsty. Postupoval pomalu a jemně, aby svému ukemu neublížil. Když ucítil, že už by jeho uke mohl být připravený, vyndal jeho penis ze své pusy, svlékl si kalhoty i se spodním prádlem, potom si Bara otočil směrem zadečkem na sebe a pomalounku mu začal kolem otvoru kroužit žaludem. Po chvilce ale začal penisem vnikat do něj. Pomalinku do něj vklouzával, aby to Bara nebolelo. Po chvilce do něj ještě víc vrazí.
"Ach Deulie miluju tě," vzdychal Baro.
"Já tebe taky," vyšel z něho Sandeul. Baro se na chvíli zarazil, ale jakmile ucítil, jak mu Sandeul vylizuje zadeček, zavzdychal. Potom do něj Deulie ale znovu přirazil. A znovu. Začal cítit, že už za chvíli bude, a proto přidával na tempu. O několik vteřin později se udělal do jeho otvoru a jenom slastně vzdychnul. Vytáhl z něj své přirození a pohladil mu jeho zadeček, který i políbil. Baro ucítil, jak se do něho udělal,chytil si svůj penis rychle jsi ho třel. Cítil, že za chvíli bude taky. Otočil si Sandeula pod sebe a udělal se mu na bříško. Potom všechno to sperma slízal.
Deulie se jenom usmál. Byl rád, že ho udělal. Nahnul se pro kapesníčky a utřel si svůj úd. Jeden si vzal i Baro a taky se očistil. Potom ti dva leželi vedle sebe pod peřinou a mazlili se.
"Deulie, nikdy tě neopustím," usmál se na něho Baro a přitiskl se k němu.

"Ani já tebe lásko," políbil ho sladce na čelíčko a ručkama jsi ho přitisknul k sobě.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jaera Jaera | Web | 18. srpna 2013 v 23:53 | Reagovat

Baro je uke!! Můj miláček Baro O_O  O_O  O_O je uke?? 8-O  8-O
Jůůů... mno, omlouvám se, jestli tě tím nějak urazím, ale je to trochu uspěchané, jako kdybys to psala honem honem ať už to máš hotové - chtělo by ty pocity atd víc rozepsat (promiň, deformace yaoi pisalky) :-D  :-D  
Ale bylo to skvělé a perfektně jsem si to užila *má velmi živou představivost* HEHE!!! :D ehe... ehehehe... uhn! *ok, už mizí* :-P  :-P

2 k-pop-is-our-world k-pop-is-our-world | 18. srpna 2013 v 23:56 | Reagovat

jojo .D neurazila :-* umm ja vím je to krátky ale mě se to líbí :D příště bude uke Sandeul :33♥ omo podle mě jsou Real :3

3 Mio Mio | Web | 18. srpna 2013 v 23:57 | Reagovat

Už se těším na další! :33

4 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 19. srpna 2013 v 14:08 | Reagovat

Heej, kde je jako beta? Napiš tam pls, že jsem to betovala :D

5 k-pop-is-our-world k-pop-is-our-world | 19. srpna 2013 v 16:01 | Reagovat

jasné :))

6 Sadako Namikaze Sadako Namikaze | Web | 20. srpna 2013 v 20:13 | Reagovat

Je dobré tam tu betu připsat, páč vlastně ti to opravoval někdo jiný a ta oprava není tvoje práce :-) Neber to pls jako kritiku, jen jako radu do blogování, jsi začátečník, tak je to pochopitelné ;-) Všichni, kdo si nechávají betovat (čili opravovat) povídky, tam pak napíšou, kdo to opravoval, protože ta oprava je vlastně dílem toho, kdo to opravoval :-)

7 Sadako Namikaze Sadako Namikaze | Web | 20. srpna 2013 v 20:14 | Reagovat

Jop, a dík teda, žes mě tam připsala :-D

8 k-pop-is-our-world k-pop-is-our-world | 21. srpna 2013 v 12:22 | Reagovat

joo :-DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.